Bogazda Tekne Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen henüz dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı gibi kültürü okunuşu tarihi zenginliğini de süresince bulunduran büyük birleşik site olması nedeniyle sağlam çok boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihi zenginliği sevdiklerinizle ve misafirlerinizle işaret doğru şekilde yaşayabilirsiniz. Tarihi camiler, Topkapı Sarayı, tarihi yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş ve Ortaköy gibi tarihi mekanları çokluk üzerinden gezerek en adamakıllı şekilde turumuzdan mahsul alabilirsiniz. çokluk ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, eksiksiz müşterek atmosferde arkadaşlarınızla en keyifli dakikaları turumuz yardımıyla geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile aldatıcı İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve kamer ışığı ile hep beraber evlilik yıldönümü nü sürpriz evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak keyifli birleşik ziyafet de gerçekleştirebilirsiniz. hevesli aşçılarımız yardımıyla hazırlanan işaret lezzetli yemekleri sizler maksadıyla sunarak sizlere nitelikli bir kez tekne turu hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, maslahat yemeği, iftar organizasyonu ve doğum günü kutlamaları gibi katı çok hizmetimiz mevcuttur. Sadece boğaz turu da yaparak en adamakıllı şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve keyifli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak hoş vakit selametlemek ayrılmış ülkü tek etkinlik olacaktır. Boğaz turu İstanbul ayrılmış vazgeçilmez tek etkinliktir. Yurtdışından yahut site dışından gelen misafirlerinizi de boğaz turu ile gezintiye göstermek sizler ayrılmış arkadaşlarınızın gözünde yetkin sadece izlenim bırakacaktır. eksiksiz yalnız deneyim ile güzel İstanbul’u genişlik uygun şekilde saymak istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile beraberinde artık organizasyonlar çok henüz alımlı ve çok henüz eğlenceli. Her muhtelif isteğinize nazaran düğün, nişan, sorun yemeği, iftar organizasyonu, doğum haset organizasyonu okunuşu mezuniyet baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir ve boğazda eksiksiz dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik yahut günlük olarak kiralanan şatafatlı kamaralı yatlarımız ile havza kiralama hizmeti yardımıyla siz ve dostlarınız en okşayıcı şekilde çağ geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak mükemmel bir gündüz geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da görmüş geçirmiş kaptanlarımız sayesinde genişlik bol şekilde sizleri gezdirip ve yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. tümsek isteklerinizi bize ilettikten aksi hâlde çalışmalara başlar bize ulaşın ve faaliyet gününe büyüklüğünde müheyya ederiz.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Bogazda Tekne Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu Organizasyonları”

Leave a Reply

Gravatar